Adoptowane » w 2010r.

Misiek, prawie zjedzony przez szczury - Wrocław

Misiek jest wielkości golden retrievera. Jest kochanym psem mimo tego co przeszedł. Misiek został zabrany z miejsca gdzie właściwie leżał (oczywiście na łańcuchu) i czekał na śmierć.... Był pogryziony przez chodzące po nim szczury. Psa udało się uratować. Był przez jakiś czas w domku tymczasowym ale ten czas się skończył. Pies trafił do boksu.

 

Misiek ma ok. 10 lat ale jest pełny życia. Uwielbia się przytulać i pragnie kontaktu z człowiekiem. Jest przy tym pięknym psem. Kiedy przebywał w domu przestrzegał wszelkich zasad domowego pieska - dawał znać kiedy chciał wyjść i starał się nikomu nie zawadzić. Oczywiście jego wcześniejsze doświadczenia sprawiły że Misiek będzie równie szczęśliwy w przydomowym ogrodzie. Ma piękną gęstą sierść więc spokojnie może przybywać na zewnątrz. 

Misiek jest wykastrowany. Jest pozytywnie nastawiony do ludzi i innych zwierząt.  Stanowi własność Straży dla Zwierząt Okręg we Wrocławiu - warunkiem adopcji Miśka jest podpisanie umowy adopcyjnej. 

Pomóżmy mu, on jest takim kochanym staruszkiem, cały czas śpi a jak sie go obudzi chce byc tylko przytulany i uwielbia spacery!! 

 

Wątek Miśka na Forum SZANSA

 

Kontakt w sprawie Miśka:

kom. 0.664 759 511 lub 0.604 127 482