Adoptowane » w 2010r.

Sona, 5-letnia goldenka z Warszawy

Sona jest dorosłą i wyjątkowo pogodną oraz wesołą goldenką.

 

Sonka ma około 5 lat, została wyrzucona przez właściciela. W schronisku zostala zaszczepiona i wysterylizowana. Zostało również wykonane RTG stawów biodrowych, które wykazało obustronną dysplazję oraz zmiany zwyrodnieniowe stawów. Pomimo to Sona chodzi bardzo dobrze i potrafi nieźle ciagnąć na smyczy.

 

Sonka ma typowo goldeniasty charakter, bez cienia agresji. Przy pierwszym kontakcie z naszą wolontariuszką dała sobie zajrzeć w zęby i uszy. Ciągle dopominała się głaskania i uwagi. Smaczki jadła bardzo łapczywie. Sonka nie wykazywała żadnego niepoządanego zachowania.


Sona uwielbia dzieci. Przy kontakcie z dziećmi zachowuje się radośnie i widać, że zabawa z maluszkami sprawia jej przyjemność. Jednocześnie nie ma problemów z obecnością innych psów czy kotów. Po kontakcie z innymi czworonogami Sonka przystępowała do zabawy.


Sonka jest idealną towarzyszką do kochającej rodziny


Szukamy dla Sonki domu, w którym będzie kochana, a jej nowa rodzina będzie potrafiła odpowiedzialnie się nią zaopiekować.
Może to być mieszkanie, byle nie mała kawalerka, w bloku lub kamienicy.
Sona musi unikać schodów. Ma stwierdzoną obustronnie dysplazję, więc nie może być narażana na obciążenia stawów. Mieszkanie w bloku musi znajdować się na parterze lub posiadać windę.

Również dom na ogrodzonej działce, będzie odpowiedni dla Sonki.
Budy, kojce - wykluczone!

 

Wątek Sonki na Forum SZANSA 

 

Osoby zainteresowane adopcyją Soni prosimy o zapoznanie się z procedurą adopcyjną oraz wypełnienie i przesłanie do nas ankiety lub kontakt z wolontariuszami SZANSY